» » Ahmet Ağaoğlundan Samimi Açıklamalar

Ahmet Ağaoğlundan Samimi Açıklamalar

Ahmet Ağaoğlundan Samimi Açıklamalar


Süper Ligde 81 puanla şampiyonluğa ulaşan Karadeniz temsilcisi Trabzonspor’da başkanlık görevini yürüten tecrübeli futbol adamı Ahmet Ağaoğlu, yayıncı kuruluşa vermiş olduğu açıklamalarda transfer sezonu hakkında bilgiler verdi, İç transferler ile alakalı ciddiye aldığım tek görüşme Ahmetcan Kaplan diye konuşurken diğer transferler hakkında da açıklama yaptı.
Başarılı savunma oyuncusunun, Avrupa’daki 2 önemli devin radarında olduğu ifade edildi. Şu anda 19 yaşında olan başarılı savunmacı Fransızların köklü devi Lille ve Alman Süper Ligi Bundesliga’nın köklü takımlarından Hertha Berlin’in bir süredir radarında dolaşıyordu.
Tecrübeli teknik adam Abdullah Avcı’nın başarılı savunmacı Ahmetcan Kaplan’ı kadrosunda tutmak istediği de ifade edilen bilgiler arasında yer aldı.
Bildiğimiz üzere, 19 yaşındaki başarılı savunmacının kadroda yer bulmasının zor olduğu da ifade ediliyor. Karadeniz temsilcisi Trabzonspor’da başarılı savunmacı Ahmetcan Kaplan’dan büyük bir gelir gelmesi hedeflenirken, genç stoper bu sezon toplamda 14 resmi karşılaşmada görev aldı ve 1 asist yapma başarısı gösterdi.
Başkan Ahmet Ağaoğlu, yapmış olduğu açıklamalarda Abdülkadir Ömür’ü satmadığı için büyük pişmanlık yaşadığını ifade ederek, ‘’Yusuf’u Lille’e gönderdiğimiz sezonda Premier Lig devi Manchester City’den futbolcumu Abdülkadir Ömür’e bonuslar ile beraber 30 milyon avroyu bulan bir teklif gelmişti. Ama hücum konusunda zaaflar yaşayabileceğimizi düşündüğüm için onu yollamayı doğru bulmamıştım. Sonra talihsiz bir sakatlık yaşadı. Keşke gönderseydim’’ açıklamalarında bulundu.
Önümüzdeki sezon Devler Liginde ülkemizi temsil edecek şampiyon Trabzonspor’un yapacağı tüm maçları santratv.com adresinden canlı olarak izleyebilirsiniz.