» » Fernando Lucas Martins Devlerin Radarında

Fernando Lucas Martins Devlerin Radarında

Fernando Lucas Martins Devlerin Radarında


Geride bırakılan sezonun Ocak ayında Akdeniz temsilcisi Antalyaspor’a kalıcı olarak transfer edilen ve sergilediği başarılı futbol ile devlerin radarına giren Fernando Lucas Martins, transfer tekliflerini değerlendirmeye başladı. Spor Toto Süper Lig’i 2. Sırada tamamlayan Fenerbahçe ile şampiyon bitiren Trabzonspor, İngilizlerin köklü takımlarından Hull City ve Arabistan temsilcisi Al Shabab’ın tekliflerini reddeden başarılı futbolcu Fernando Lucas Martins, insiyatifi takımı Antalyaspor’a bıraktı.
Başarılı futbolcu Fernando, transfer tekliflerini beklemeye alırken, kendisine gelen yüksek maaşlı sözleşmeleri de arka plana koydu. Akdeniz temsilcisi Antalyaspor ile yıllık ücrette anlaşma sağlayan ve şu anda 30 yaşında olan tecrübeli oyuncu, ufak sorunların aşılması durumunda kontrat yenileyecek.
Süper Ligden Fenerbahçe, Trabzonspor ve İngilizlerin 2. Ligi klasmanındaki Championshipt’ten Hull City’nin temaslara geçtiği başarılı futbolcu Fernando’ya gelen en cazip teklifin Al Shabab’dan geldiği ifade edildi.
Süper Ligden Anadolu takımları Kayserispor, Güneydoğu temsilcisi Gaziantep FK, Karadeniz temsilcisi Çaykur Rizespor ile Yeni Malatyaspor’da çalışan ve şu an Al Shabab’ın yönetimine geçen tecrübeli hoca Marius Sumudica, Fernando’yu kadrosuna katmak istiyor. Al Shabab’da yönetime geçen Rumen hoca raporu ile Fernando ile görüşmeler yapan Arabistan temsilcisinin yönetim heyeti, senelik 4 milyon avroyu bulan teklif göndermesine rağmen yıldız futbolcu Fernando’nun teklifi reddettiği ifade ediliyor.
Fernando Lucas Martins’in de formasını terlettiği Antalyaspor’un gelecek sezonda hazırlık karşılaşmaları da dahil, tüm maçlarını sitemiz santratv.com adreslerinden canlı olarak izleyebilirsiniz.