» » Luis Suareze Talep Çok Yoğun

Luis Suareze Talep Çok Yoğun

Luis Suareze Talep Çok Yoğun


Uruguaylı tecrübeli santrfor Luis Suarez, kontrat süresinin bittiği La Liga devi Atletico Madrid ile yollarını ayırmasının sonrasında geleceği ile alakalı gelen teklifleri değerlendirmeye başladı.
Uruguay uyruklu yıldız santrforu isteyen ve içlerinde Torrent yönetimindeki Süper Lig devi Galatasaray'ın da bulunduğu birçok takımın teklif yaptığı ve golcü yıldızın bu teklifleri düşünme aşamasına geçtiği aktarıldı.
İspanya’da ülke basınında dolaşan haberlerde, tecrübeli santrfor Luis Suarez'e teklif yapan takımlar açıklanırken, takımlardan eski Milli Takım arkadaşlarının ve eski kulüplerden arkadaşlarının takımları ön plana çıkan takımlar oldu.
Premier Ligin köklü devlerinden Liverpool'dan eski kulüp arkadaşı İngiliz orta saha Steven Gerrard'ın yönettiği Premier Lig temsilcisi Aston Villa ve Uruguay Milli Takımında kalecilik yapan yakın arkadaşı Fernando Muslera'nın kalesini koruduğu Süper Lig devi Galatasaray, bu olayda ön plana çıkan takımlar arasında dolaşıyor.
Uruguaylı golcü Luis Suarez için tekliflerin çok fazla olduğu ifade edilirken, Hollanda devlerinden geçmişte görev aldığı Amsterdam devi Ajax'a geri dönüş olasılığının haricinde İtalyanların Süper Ligi klasmanındaki Serie A'nın köklü takımlarından Atalanta ve Fiorentina’nın da başarılı santrforun peşine düştüğü ifade edildi.
Uruguay uyruklu milli santrfor Luis Suarez’in yakın zamanda Galatasaray’ın kalecisi Fernando Muslera ile görüşmeler yaptığı ifade edilirken, tecrübeli santrforun Ajax’taki mevcut yönetim ile arası kötü olduğu için, Galatasaray’a daha yakın olduğu iddia edildi.
Gelecek sezon yoluna Avrupa’da devam etmek isteyen Uruguaylı yıldız santrfor Luis Suarez’in yapacağı tüm karşılaşmaları sitemiz santratv.com adreslerinden canlı takip edebilirsiniz.