» » Aaron Ramsey Karagümrük Radarına Girdi

Aaron Ramsey Karagümrük Radarına Girdi

Aaron Ramsey Karagümrük Radarına Girdi


Volkan Demirel’den boşalan teknik adamlık görevi için İtalyanların efsanelerinden biri olan eski futbolcu Andrea Pirlo'yu takımın yönetimine getiren İstanbul temsilcisi Fatih Karagümrük transfer sezonunu tekrardan sallamak için harekete geçti.
İngilizlerin yerel medyasında dolaşan haberlerde İtalyan genç teknik adam Andrea Pirlo, Torino devi Juventus'u yönettiği dönemlerden öğrencisi olan Galler uyruklu milli merkez orta saha oyuncusu Aaron Ramsey'i takımına kazandırmak için harekete geçti.
Geride bırakılan yılın ikinci devresini İskoçya Süper Ligi devlerinden Glasgow Rangers'ta kiralama yolu ile tamamlayan başarılı oyuncu Aaron Ramsey'in tekrardan kiralama yolu ile İstanbul temsilcisi Fatih Karagümrük ile anlaşacağı ifade edilirken, bir diğer köklü İngiliz takımı Cardiff City'nin de yıldız orta saha oyuncusunu kadrosuna katmak için girişimlerde bulunduğu, aktarılan bilgiler arasında yer aldı.
İngiliz basınında geniş yankı uyandıran haberin detay kısmında İtalyan hoca Andrea Pirlo'nun, İstanbul temsilcisi Fatih Karagümrük'ün yönetimine gelmesinin ardından ifade ettiği "Şans benim yanımdaydı. Çok fazla büyük kulüpte görevler aldım ve bağlantılarımı, oyuncu perspektifimi, camiam Karagümrük için kullanabileceğim.’’ Açıklamalarının altı çizilerek, genç hocanın Karagümrük takımına edeceği etkiye vurgu yapıldı.
İskoçların köklü devlerinden Glasgow Rangers'taki geçirdiği 1 sezonda sakatlıkları sebebiyle sadece 6 resmi karşılaşmada görev alabilen 32 yaşındaki tecrübeli orta saha oyuncusu Ramsey, İskoç devi Glasgow Rangers’ın Avrupa’da, finalde penaltılarda kaybetmesine sebebiyet veren isim olmuştu.
Önümüzdeki sezon köklü İstanbul takımı Fatih Karagümrük’te görev alması beklenen Aaron Ramsey’in yapacağı tüm Süper Lig karşılaşmalarını sizlerde sitemiz santratv.com adreslerinden kesintisiz bir şekilde takip edebilirsiniz.