» » Napoli Varane İle İlgilenmeye Başladı

Napoli Varane İle İlgilenmeye Başladı

Napoli Varane İle İlgilenmeye Başladı


Geride bırakılan sezonun başlarında Çin Süper Ligi temsilcisi Beijing Guoan'dan 4 milyon avroluk bedelle transfer edilen Güney Kore uyruklu başarılı oyuncu Kim Min Jae sergilemiş olduğu performans ile Avrupa’nın köklü devlerinin radarına girmeyi başarmıştı.
Süper Lig devi Fenerbahçe’ye gelirken de büyük bir potansiyel olarak görülen ve ülkemizde çok kalamayacağı, Avrupa’ya transfer olacağı ifade edilen Güney Kore uyruklu milli stoper oyuncusu uzunca bir süredir İtalyan temsilcisi Napoli ve Fransız temsilcisi Rennes’in radarına girmişti.
Her iki kulübün de yapmış olduğu görüşmelerin sonrasında Fransız temsilcisi Rennes'in, Süper Lig devi Fenerbahçe'yi bonservis konusunda ikna ettiği ifade edildi.
Yapılan iddialarda Fransız ekibi Rennes’in, Süper Lig devi Fenerbahçe’ye, şu anda 25 yaşında olan Güney Kore uyruklu savunma oyuncusu için 22 milyon avro bonservis bedeli ödeyecek.
İtalyan temsilcisi Napoli ise başarılı savunma oyuncusu Kalidou Koulibaly'nin takımdan ayrılması halinde Kim Min Jae’yi kadrosuna katmayı amaçlıyordu fakat Fransız temsilcisi Rennes'in, Süper Lig devi Fenerbahçe ile anlaşması durumunda İtalyan temsilcisinin hedefi İngiltere’ye döndürdüğü ifade edildi.
Yapılan haberlerde İtalyan temsilcisi Napoli’nin İngiliz devlerinden Manchester United’da görev alan ve şu anda 29 yaşında olan başarılı stoper oyuncusu Raphael Varane ile ilgilenmeye başladığı ve koşulları sorduğu ifade edildi.
İtalyanların köklü takımlarından Napoli’nin de yapacağı Serie A ve Avrupa karşılaşmalarını sitemiz santratv.com adreslerinden canlı bir şekilde izleyebilirsiniz.