» » Gökhan İnler Kim İçin Konuştu

Gökhan İnler Kim İçin Konuştu

Gökhan İnler Kim İçin Konuştu


İtalyanların Maradona ile özdeşlemiş köklü İtalyan takımı Napoli'nin Süper Lig devi Fenerbahçe ile transferi konusunda büyük oranda anlaşma sağladığı Güney Kore uyruklu başarılı oyuncu transferi adına büyük uğraş verdiği Kim Min-jae.
Slovakya hücümcusu Marek Hamsik sonrasında Akdeniz temsilcisi Adana Demirspor'un tecrübeli hücum oyuncusu Gökhan İnler de başarılı stoper oyuncusu Kim Min-jae hakkında övgü dolu ifadeler kullandı.
Yıldız hücum oyuncusu Gökhan Inler, eski takımlarından Napoli'nin, başarılı stoper oyuncusu hakkında yapmış olduğu açıklamalarda, oyuncunun kalitesi ve geleceği hakkında net konuşmalar yaparken, "2 sezon boyunca karşılıklı olarak top oynama tecrübem var. Büyük futbolcu ve çok çalışkan umarım Napoli, ona karşı oynar ve bence bir an önce oyuncuyu transfer etmeleri gerek. Napoli’nin, Kim Min Jae’yi alması durumunda 7 sezon daha stoper arayışına girmeyeceğini düşünüyorum. Eğer transferi gerçekleşirse, Süper Lig’den arkadaşım olan Kim’i, İtalya’da ziyaret edebilirim" ifadelerini kullandı.
Fransızların Süper Ligi klasmanındaki Ligue 1’in köklü takımlarından Rennes'in, formasını giydirmesini çok istediği Güney Koreli savunmacı Kim Min-jae için Süper Lig devi Fenerbahçe ile anlaşmaya vardığı ifade edilirken, başarılı savunma oyuncusu Kalidou Koulibaly ile yolların ayrılmasının sonrasında İtalyan devi Napoli'nin Güney Kore uyruklu futbolcuyu kesin olarak kadrosuna katmak için oyuncunun transferini bitirmek adına görüşmeleri hızlandırdığı aktarılmakta.
Süper Lig temsilcilerinden Akdeniz ekibi Adana Demirspor’un gelecekte yapacağı tüm karşılaşmaları sitemiz santratv.com adreslerinden canlı izleyebilirsiniz.