» » Cimbom Umaro Embalo İle Görüşmelerde

Cimbom Umaro Embalo İle Görüşmelerde

Cimbom Umaro Embalo İle Görüşmelerde


Süper Ligin köklü takımlarından Okan Buruk yönetimindeki Galatasaray'da transfer görüşmelerinin hız kazandığı şu dönemlerde yakın zamanda başlayacak olan 2022-2023 sezonu adına büyük gelişmeler yaşanmaya devam ediyor.
Süper Lig devi Galatasaray’ın yönetim heyeti, Portekiz devi Benfica'dan kiralama yolu ile renklerine bağladığı İsviçre uyruklu golcü Haris Seferovic'i ülkemize getirdi.
Portekiz bülteni, Süper Lig devlerinden Portekiz devi Benfica'dan bir oyuncuyu daha renklerine katmak için çabaladı.
Portekiz basınında dolaşan haberlerde, O Jogo'da bulunan haberlere itafen; Sarı-Kırmızılar, Benfica'dan Umaro Embalo'yu transfer etmek için işleri hızlandırdı.
Galatasaraylıların Portekizli futbolcuyu istediğini söyledi.
O Jogo'da bulunan haberde; Benfica B takımında forma terleten 22 yaşındaki sağ bek için Portekiz büyük devinin kira söylemine ılık bakabileceği söylenildi.
Bu transferin olması halinde Haris Seferovic'in sonrasından Sarı-Kırmızılar'a kiralanan baştan ikinci oyuncu olacağı belirlendi.
Sarı-Kırmızılıların dinç topçuyu kiralık olarak transfer olması durumunda resmi karşılaşmada görev almasının kesin olacağı söylenildi. Benfica alttakımlarından yetişen 22 yaşındaki yıldızı sağ bek oyuncusu geride bıraktığımız sezon 32 maçta oynadı.
Genç sağ bek bu zamanda rakip kaleleri 4 kez delip geçti. Umaro Embalo, bu zamanda takımdaki dostlarına 12 asist yaparak ligi güzel bir şekilde kapattı.
Süper Ligin köklü devlerinden Galatasaray’ın gelecek sezon yapacağı tüm karşılaşmaları sitemiz santratv.com adreslerinden canlı bir şekilde izleyebilirsiniz.