» » Domagoj Vida AEK Transfer Görüşmeleri

Domagoj Vida AEK Transfer Görüşmeleri

Domagoj Vida AEK Transfer Görüşmeleri


Süper Ligin köklü devi Beşiktaş ile olan kontrat süresinin sonuna gelen ve sonrasında takımla yollarını ayıran Hırvatistan uyruklu başarılı savunma oyuncusu Domagoj Vida'nın önümüzdeki yıl hangi kulüpte görev alacağı konusunda spekülasyonlu haberler dolaşıyordu.
Son zamanlarda adı birçok takımla gündeme gelen ve şu anda 33 yaşında olan Hırvatistan uyruklu savunma oyuncusu ile alakalı bomba bir iddia daha gündeme geldi.
Hırvatistan’da ülke basınında dolaşan haberlerde şu anda 33 yaşında olan tecrübeli savunma oyuncusunun, Yunanistan devi AEK'e yakın olduğu ifade edildi.
Yapılan iddialarda Vida, son görüşmeleri tamamlamak adına Yunanistan’a gittiği ve her iki tarafın anlaşması halinde Yunanistan devi AEK'ya imza atacağı ifade edildi.
Yapılan haberlerin detay kısmında ise kontratın detayları ile alakalı detaylı bir bilgi verilmedi.
Yunanistan’da ülke basınında dolaşan haberlerde Domagoj Vida’nın ismi 20 gün öncesinde Yunan devi AEK'nın gündemine düştü ve deneyimli savunma oyuncusuna Yunanistan devinden 2.5 milyon avroya yakın bir maaş alacağı ifade edildi. Fakat bu olayın sonrasında Yunan devi AEK’nın, bu miktarı çok yüksek bulduğu aktarıldı.
Deneyimli oyuncunun geride bırakılan günlerde ise Suudi Arabistan devlerinden Al-Ettifaq ile anlaşma sağladığı iddia edilen bilgiler arasında yer almıştı.
Yaklaşık olarak 4 sezon önce Süper Lig devi Beşiktaş'a katılan ve şu anda 33 yaşında olan başarılı stoper oyuncusu Beşiktaş forması ile toplamda 177 resmi karşılaşmada görev aldı ve görev aldığı karşılaşmalarda 18 gol atıp, 3’de asist yapma başarısı gösterdi.
Yunanistan devi AEK’ya transfer olacağı konuşulan başarılı savunma oyuncusu Domagoj Vida’nın yapacağı tüm mücadeleleri maç izle sekmesine girerek, sitemiz santratv.com adreslerinden canlı bir şekilde izleyebilirsiniz.