» » Jeison Murillo Trabzonspor Radarında

Jeison Murillo Trabzonspor Radarında

Jeison Murillo Trabzonspor Radarında


Hazırlık karşılaşmalarında 3-0’lık skorla mağlup ayrılan mağlubiyetle biten İtalyan temsilcisi Torino karşılaşmasının sonrasında stoper hattının sağı için transfer istediğini ifade eden başarılı teknik adam Abdullan Avcı, “Savunma mevkisi için 8-9 futbolcu ile görüşmeler yaptık ama bir sonuca ulaşamadık. Şu anda da araştırmalar yapmaya devam ediyoruz. Elimizde mevcut duran isimler arasında bize en hızlı uyum sağlayanı kadromuza katmayı istiyoruz. Kesinlikle transferi tamamlayacağız” diye konuşurken, Karadeniz devi Trabzonspor’da yönetim kurulu harekete geçti.
Trabzonspor, aynı zamanda 3-4 farklı oyuncu ile görüşmelere başladı. Bu futbolculardan bir diğeri de Jeison Murillo olarak ön plana çıktı.
İtalyan temsilcisi Sampdoria ile 1 yıl daha sözleşmesi olan Kolombiya uyruklu başarılı oyuncu, son 2 yılda La Liga temsilcisi Celta Vigo’da kiralama yolu ile görev almıştı.
İtalyan devi ile yollarını ayırmak isteyen Jeison Murillo ile Karadeniz devi Trabzonspor temaslara başladı. Kolombiya’da ülke basınında dolaşan haberlerde bu durum ifade edildi.
Jeison Murillo için en ısrarcı takımın Karadeniz devi Trabzonspor olduğunu ifade eden Kolombiya’nın ülke basını, Devler Ligi faktörü sebebiyle futbolcunun Süper Lig’e gitmeye olumlu baktığı ifade edildi.
Milli takımımızdaki yerini kaybetmemek için sürekli olarak forma isteyen Jeison Murillo’nun maddi koşulları sorgulanıyor.
3 milyon avro seviyelerine kadar teklif yapmaya hazır olan Karadeniz devi Trabzonspor, şu anda 30 yaşında olan yıldızla görüşmelere başladığı ifade edildi.
Geçtiğimiz sezonu şampiyon olarak tamamlayan ve bu sezonda da şampiyonluk arayan Karadeniz devi Trabzonspor’un yapacağı tüm karşılaşmaları sitemiz santratv.com adreslerinden canlı bir şekilde izleyebilirsiniz.