» » Ismaelden Açıklamalar

Ismaelden Açıklamalar

Ismaelden Açıklamalar


Siyah Beyazlılar üçlü savunma oynatmakta ısrarcı olan Fransız Teknik Adamı Valerien Ismael, İspanya LaLiga ekiplerinden Deportivo Alaves ile oynanan ve 2-1 kaybettikleri hazırlık maçının sonrasında basına açıklamalarda bulundu.
Futbolcuları idmanlarda haddinden çok çalıştırdık
Takımı yeni sisteme hazırlama çalışmalarını sürdüren teknik direktör Valerien Ismael’in açıklamalarında yer alan Futbolcularımızı üst seviyeye getirmek için, bu tarz maçlara çıkamız gerektiğini ve sistemimizi oturtmak adına iyi takımlarla maç yapmamız gerektiğini dile getirdi. 3. haftada 5. maç yapan ve futbolcuları fiziksel olarak çok yüklendiğini söyledi. Sezon başı tam da budur. 6 hafta sürecek bir hazırlığı tüm sezona yaymamız gerekiyor. Bazı anlarda yorgunluk kabul edilebilir.
İlk hedef sol kanat mevkisi
İyi yoldayız, cumartesi bir maçımız daha var. Ondan sonra lige hazırlanmak için biraz daha zamanımız var. İlk hedef sol kanat mevkisi. Takım net bir görüntü çiziyor. Çalışmalar hızla sürdürülüyor. Teknik direktör yardımcısı Ceyhun Beyle takım planlamasında çözüme varmaya çalışıyoruz. Oncelikli hedefimiz takımın fiziksel ve takım planlamasında gelişimi olduğunu söyledi.
Siyah-Beyazlılar sezona hazır giriş yapmak istiyor
Hafta hafta maç maç gitmek istiyoruz. Öncelikle kadrodaki eksiklerimizi tamamlayıp, futbolcuları fiziksel olarak birbirlerine yakınlaştırmamız gerekmetedir. Atiba ve Montero'nun sakatlıktan dönmesi gerekiyor. Futbolcularımızı sahada daha net gördükten sonra daha net değerlendireceğiz. Takımımız karşılaşmalara tüm hızıyla hazır olacak, öncelikli planlarımız bu yöndedir. Şunu da anlamamız gerekiyor, ben ve ekibim bu konuda sıkı bir şekilde çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Takıma yeni katılan Saiss ve Emrecan'ı takım oyununa adapte etmeye çalışıyoruz. Savunma hattında da eksiklerimizi giderme çalışmalarına devam ediyoruz.
Süper Toto Süper Lig maçlarını, son dakika transfer gelişmelerini santratv.com adresinden takip edebilirsiniz.