» » Belotti Roma Radarına Girdi

Belotti Roma Radarına Girdi

Belotti Roma Radarına Girdi


İtalyanların köklü takımı Torino ile olan anlaşmanın bitmesiyle bonservisini eline alan ve transfer döneminde Süper Ligin köklü devlerinden Jorge Jesus yönetimine geçen Fenerbahçe ve Okan Buruk yönetimine geçen bir diğer köklü dev Galatasaray ile sürekli olarak adı telaffuz edilen İtalyanların yırtıcı santrfor oyuncusu Andrea Belotti, İtalyanların köklü başkent temsilcisi Roma'ya transfer olmayı planlıyor.
İtalyanların başarılı takımı Torino ile olan anlaşmanın bitmesiyle bonservisini eline alan tecrübeli santrfor oyuncusu Andrea Belotti'nin yeni gideceği kulüp belli olmak üzere. İtalyan uyruklu futbolcu, başkent temsilcisi Roma’nın formasını giymeye hazırlık yapıyor.
La Gazzetta dello Sport'un gündemine göre Belotti, Jose Mourinho'nun takımının teklifini kabul etti.
İtalyan uyruklu tecrübeli santrfor oyuncusu Monaco, Nice gibi takımlardan daha iyi teklifler gelse de kararını verdiğini açıkladı.
Roma ile anlaşacağını belirtti.
Yaz Transfer döneminde Belotti'nin ismi Sarı-Lacivertliler ve Sarı-Kırmızılar gibi Türk ekiplerinde de görev yapmıştı.Özellikle de son zamanlarda kanaryanın kendisini istediğini söyledi.
Köklü Başkent takımı Roma'nın Belotti transferini resmen açıklamak için kadrosunda boşluk bırakmak istediği ve bu doğrultuda da aynı bölgede yer alan başarılı santrfor oyuncusu Shomurodov'un, İtalyan takımı Bologna'ya göndermek istediği ifade edilen bilgiler arasında yerini aldı.
İtalyanların Süper Ligi klasmanındaki Serie A’da yapılacak olan tüm karşılaşmaları sitemiz santratv.com adreslerinden alternatifli yayınlar ile canlı ve kesintisiz bir şekilde izleyebilirsiniz.