» » Evander Galatasaray Transfer Görüşmeleri Sürüyor

Evander Galatasaray Transfer Görüşmeleri Sürüyor

Evander Galatasaray Transfer Görüşmeleri Sürüyor


Eksiklerinin bulunduğu orta saha mevkisine en son yıldız futbolcu Fredrik Midtsjö'yü getiren ve başarılı oyuncu Lucas Torreira için temaslarına daha da hız kazandıran Süper Lig devi Galatasaray , Danimarka’nın dev takımlarından Midtjylland'ta görev alan başarılı oyuncu Evander için de resmi olarak görüşmelere başladı. Yapılmış olan bu görüşmelerin transferi sonuçlandırma aşamasına daha da yakınlaştırdığı ifade edilen bilgiler arasında yer aldı.
Yıldız oyuncu Evander’e yeni teklif yapıldı.
Avrupa’da ülke basınında dolaşan haberlerde, Süper Lig devi Galatasaray ile Danimarka Süper Ligi devi Midtjylland arasında yeni görüşmelerin yapıldığı ifade edildi.
Yapılmış olan bu görüşmelerde Süper Lig devi Galatasaray’ın, orta saha oyuncusu Evander için yeni teklifini Danimarka devine ilettiği aktarıldı.
İki taraf arasında anlaşmanın yakın olduğu ifade edildi.
Süper Lig devi Galatasaray'ın yapmış olduğu yeni teklifin ardından taraflar arasındaki anlaşmanın tamamlanmaya çok yakın olduğu da aktarılan bilgiler arasında yerini aldı.
Okan Buruk yönetimindeki dev takım Galatasaray'ın 7 milyon avro seviyelerinde bir resmi teklifte bulunduğu ifade edilirken, başarılı orta saha oyuncusu Evander ile de bir problem oluşmaması durumunda gelecek haftanın sonuna kadar transferin resmi olarak açıklanacağı ifade ediliyor.
Eksiklerinin olduğu orta saha mevkisindeki boşluklarını tamamlamak isteyen ve gelecek sezon şampiyonluğu amaçlayan Okan Buruk yönetimindeki Süper Lig devi Galatasaray’ın yapacağı tüm mücadeleleri sitemiz santratv.com adreslerinden izleyebilirsiniz.